Fx15

Fx15 resmi satış sitesiFx15 sipariş telefonu

Fx15 Kullanımı

Fx15 zayıflama hapı kullanırken, gün içerisinde ortalama iki buçuk litre su tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Gün içinde yeterli miktarda su tüketilmezse sağlıklı kilo verme süreci zor olacaktır. Bunun yanı sıra dengeli beslenerek Fx15 Zayıflama Hapı ile kısa sürede kilo vermeniz mümkün.

Fx15 zayıflama hapı kullanımı
Fx15 Zayıflama Hapı Kullanımı

Fx15 bitkisel içerikli bir zayıflama kapsülü olarak bilinir. Fx15 kullanımı için;

Fx15 kullananlar 18 yaşını doldurmuş ve 60 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.

Kalp ve damar tıkanıklığı olan

Böbrek yetmezliği bulunan

Karaciğer hastalığı olan

Yüksek tansiyon hastalığına sahip olan

Hamile bayanlar

Emziren anneler

ve alerjik yapıya sahip olan kişilerin Fx15 bitkisel zayıflama ürünü‘nü kullanmamaları gerekir. Fx15 zayıflama kapsülü‘nü kullanabilmek için herhangi bir kronik rahatsızlığınızın olamaması gerekmektedir.

Özellikle bitkisel ürünlere karşı alerjik bir durumu ya da hassasiyeti olan kişilerin ve daimi olarak ilaç kullanan kişilerin Fx15 zayıflama tableti‘ni kullanmadan önce doktora başvurmaları tavsiye edilmektedir.

Fx15 bitkisel zayıflama ürününü kullanırken gün içinde ortalama 2,5 litre kadar sıvı tüketmeye özen gösterilmelidir. Fx15 kullanımı esnasında eğer kişi gün içinde yeteri kadar su tüketemez ise kilo vermek daha zor olacaktır. Bununla birlikte sağlıklı ve dengeli beslenerek de daha kısa sürede kilo vermeye yardımcı olabilirsiniz.

Fx15 kullanırken ağır ve yağlı gıdalar tüketmemeye, asitli içecekler içmemeye, fast food yememeye özen gösterilmesi gerekir. Bu süre içerisinde alkol ve sigaradan da uzak durmak faydalı olacaktır.

Fx15 zayıflama hapı sipariş

Fx15 gün içerisinde bol su tüketmenizi sağlayarak vücuttaki fazla su ve ödemin atılmasına yardımcı olur ve gün içerisinde tok kalmanızı sağlayarak, daha az karbonhidrat alımı yapmanızı, dolayısıyla zayıflamanızı sağlar.

Fx15 günlük doz kullanım bilgisi 

Sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce tek Fx15 kapsül alınarak tüketilmelidir.

Kesinlikle Fx15 doz aşımı yapılmamalıdır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
 1. Saadet
  Saadet11-10-2018

  merhabalar fx15 sabah 2 akşam 2 kapsül oplarak kullanıorum baş ağrısı yaptı bende neden acaba

  • Fx15
   Fx1511-11-2018

   Merhabalar Saadet Hanım, 60 kapsül fx15 sabah akşam birer adet alınmalıdır. 36 kapsül fx15 sabah 1 adet alınmalıdır. Fx15 doz aşımı gerçekleştirmişsiniz baş ağrısı yapması son derece normal.

Fikrini Paylaş!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vodafone Sipariş Hattı
Fx15 Vodafone Sipariş Hattı
Turkcell Sipariş Hattı
Fx15 Turkcell Sipariş Hattı
Türk Telekom Sipariş Hattı
Fx15 Türk Telekom Sipariş Hattı
%d blogcu bunu beğendi: