Fx15

Fx15 resmi satış sitesiFx15 sipariş telefonu

Evliliğimi kurtaran Fx15

Fx15 zayıflama hapı kullanırken, gün içerisinde ortalama iki buçuk litre su tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Gün içinde yeterli miktarda su tüketilmezse sağlıklı kilo verme süreci zor olacaktır. Bunun yanı sıra dengeli beslenerek Fx15 Zayıflama Hapı ile kısa sürede kilo vermeniz mümkün.

Fx15 zayıflama hapı hakayeler

Evliliğimi kurtaran Fx15

1

Seda / Adana

Merhabalar Ben Adana dan Seda 29 yaşındayım bir çocuk sahibi ve ev hanımıyım.Hikayemi okurken herkese bol eksili günler diliyorum öncelikle. Bende canı sıkıldıkça elinde yiyecek eksik olmayan ve televizyona gömülenlerdenim. Evlenmeden önce eşimle birbirimize deli gibi aşıktık. Ben o zamanlar 60 kiloydum. Evliliğin ilk yılları gerçekten çok güzeldi ve ikinci güzellik geldi sonradan oğlumuz.

Hamilelik dönemimin de aldığım kiloları takmıyor ve tamamen eşim ile birlikte çocuğumuza odaklanmıştı. Doğumdan sonra geçen 2 sene içerisinde kendimi tamamen bırakmış ve bütün zamanımı ev işleri ve oğluma harcıyordum. Eşimin iş saatleri belli olmasın a karşın eve geç gelmeye başlamıştı eve geldiğinde de onca hazırladığım güzel yemeklere dokunmadan odasına geçip uyumak istediğini söyleyip odaya geçiyordu. Bunun sebebini sorduğumda ise ters cevaplar alıyordum gerekli açıklama tabi ki de yapılmıyordu.

Günler böyle geçerken bir gün eşimin iş yerinden arkadaşları  bize yemeğe davetliydi. Yemekle uğraşmaktan hazırlanmak için vakit bile bulamamıştım kendime gereken özeni gösterememiştim. Ortam harikaydı kahkahalar muhabbet çok güzeldi. Ben ne zaman eşimin yanına oturmaya kalksam çaktırmadan kalkıp başka arkadaşıyla konuşuyormuş gibi yapıp uzaklaşıyordu benden. O an eşimin benden utandığını anlamıştım ve canım çok yanmıştı. Hak verilmeyecek gibi de değildi zaten iş yerinde çalışan bayanların çoğu benim yarım kadar baya fit görünüyorlardı.

Eşim bir gün eve erken gelip hemen valizini toplayıp birkaç aylığına Alanya da ki ofiste çalışmasını gerektiğini söyleyip çıkıp gitmişti dur bile diyememiştim fikrimi dahi sormamıştı. Bu durum böyle devam edemezdi bu gidişata dur demem gerekiyordu artık.

Bütün gece uyumada en çabuk şekilde nasıl kilo veririm diye düşündüm. Sabaha kadar uyuyamadım şişmiş gözlerimle kalkıp oğlumu anneme bırakıp eve döndüm. Kafamı dinlemeye ihtiyacım vardı ve sağlıklı bir şekilde araştırmaya.

Araştırmalarım sonucu internette sizinle yani fx15 ile karşılaştım. Eşimin karşısında karalı bir şekilde durup zayıflayacaktım buna kesinlikle kararlıydım. Hemen telefona sarılıp sipariş hattını aradım. Telefona çıkan bayan bütün detaylarıyla anlatı bana fx15 i ses tonu beni etkilemeyi başarmıştı hemen sipariş verdim 2 gün içerisinde elimde oldu. Fx15 temsilcim fx15 kullanırken biraz egzersiz yapmamı, bol bol su içemem gerektiğini, ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmamı söylemişti. Harfiyen uygulamaya başladım zaten fx 15 harikaydı tüm gün iştahımı kapatıyor sürekli su içiriyordu. Uykusuzluk yapıyordu ama gün içerisinde kendimi inanılmaz dinç hissediyordum.

Tam 3 ay böyle devam ettim tabi bu arada eşimle yaptığım kısa telefon konuşmalarımız oluyordu 1 ay sonra döneceğini söylüyordu . Eşim gelmeden birkaç gün önce tartıldım sonuç gerçekten harikaydı 70 kiloya düşmüştüm  95 kilodan . hemen dışarı çıkıp kendime uygun elbiseler aldım. Eşimin geleceği gün her şey hazırdı elbiselerim yemek vs. Eşimi oğlumla birlikte karşıladık şaşkına dönmüştü bana bakakalmış donup kalmıştı resmen. Yaklaşık yarım saat kendisine gelememişti tabi bu durum çok hoşuma gitse de çaktırmamaya çalışıyordum. Bu aralar eşimle ilk evlendiğimiz zamanlardan bile daha mutluyuz  evet kolay olmadı ama evliliğimi fx15 ile verdiğim 25 kilo kurtardı. Artık 10 kilo fazlam kaldı ve kesinlikle onu da verip 60 kiloya düşeceğim

  1. Yelda
    Yelda12-04-2018

    merhaba fx15 siparişim bügün ulaştı elime açtım ama yinde heyecanla kullandım bütün gün tok tuttu beni iştahım tamamen kesildi. 5 sene öncede kullanmıştım fx15 1 ayda 7 kilo vermiştim önce tereddüt ettim orjinalini bulamam diye eski fx15 i bulamam diye ama kesinlikle aynı fx15 ilginizden ve kailtenizden dolayı teşekkür ederim

Fikrini Paylaş!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vodafone Sipariş Hattı
Fx15 Vodafone Sipariş Hattı
Turkcell Sipariş Hattı
Fx15 Turkcell Sipariş Hattı
Türk Telekom Sipariş Hattı
Fx15 Türk Telekom Sipariş Hattı
%d blogcu bunu beğendi: